top of page

eFoil - vodní křídla

Lehká a tuhá karbonová konstrukce s propracovanou povrchovou úpravou.

SiFly Stellar S

Ultimátní řežba zatáček

Model Stellar S, který navazuje na dědictví modelu SiFly S, představuje vrchol hydrodynamického pokroku a výkonu. Díky nové karbonové konstrukci, která snižuje švihovou hmotnost a zvyšuje tuhost, nabízí Stellar S bezkonkurenční zážitek z carvingu a zvýšené schopnosti jízdy na vlnách. Přímý a citlivý, poskytuje jezdcům intuitivní, přímý spojení se svou fólií. Díky přepracované architektuře trupu pro rychlejší uvolnění, integrované patce stožáru a vylepšenému kolébaní je Stellar S ještě šetrnější při dopadu. Tato konstrukce eliminuje jakékoliv tendence ke sklopení nosu a usnadňuje bezproblémový odraz, čímž výrazně zlepšuje výkon.

SiFly Stellar R

Jedinečný zážitek

Stellar R staví na pevných základech položených modelem SiFly R a představuje dokonalou kombinaci použitelnosti, výkonu a designu. Stabilní a uživatelsky přívětivý eFoil byl dále vylepšen díky nové architektuře desky SiFly. Díky integrované patce stožáru, která minimalizuje odpor při dotycích, je Stellar R ještě předvídatelnější a příjemnější na jízdu, což podporuje rychlý pokrok. Viditelná karbonová konstrukce není jen na parádu - výrazně snižuje celkovou hmotnost, díky čemuž se Stellar R lépe ovládá při carvingu.

SiFly R

Mazlíček mezi vodními křídly.

Naše vodní křídlo střední velikosti nabízí dokonalou rovnováhu mezi použitelností, všestranností a výkonem. Vodní křídlo SiFly R je navrženo tak, aby vzbuzovalo důvěru u nových jezdců a povzbuzovalo je k provádění ostřejších zatáček a dosahování vyšších rychlostí. Stabilní, ale zároveň extrémně obratné vodní křídlo SiFly R poskytuje kontrolovanou a sportovní jízdu za jakýchkoli podmínek. Zažijte skutečnou svobodu pohybu.

SiFly S

Dokonalost v zatáčkách.

Naše nejmenší vodní křídlo je navrženo tak, aby poskytovalo agresivní a sportovní jízdu. Zatáčejte s větší razancí, létejte výš a jezděte rychleji. SiFly S poskytuje bezprecedentní výkon a kontrolu a promění vás v profesionálního surfaře, kterým jste si vždy přáli být. Od nejklidnějšího jezera až po nejdrsnější moře - SiFly S nedělá žádné kompromisy a posouvá hranice vodních sportů. Odvažte se létat. 

SiFly Rider

Dostupný výkon.

SiFly Rider se dodává ve dvou velikostech a je ideální volbou pro všechny surfaře, kteří hledají univerzální, ale zároveň cenově dostupné vodní křídlo. Kompaktní obrys umožňuje agresivní zatáčení, zatímco konstrukce z pěny s uzavřenými buňkami zajišťuje optimální vztlak. Měkká deska pohlcující nárazy poskytuje bezpečnou a odpouštějící jízdu, ale zároveň je dostatečně tuhá, aby vám umožnila vodní křídlo snadno ovládat. Odhalte nové možnosti.

SiFly E

Zážitek pro celou rodinu.

Největší eFoil - vodní křídlo v naší nabídce nabízí nejnižší rychlost  a nejvyšší objem na trhu, takže je ideální pro začátečníky a těžší jezdce. Na první pohled atraktivní a přenosné prkno SiFly E vás odliší od davu na každé rodinné dovolené. Stabilní a všestranný SiFly E poskytuje bezpečný a vzrušující zážitek z jízdy. Jízda na SiFly E je nyní dobrodružstvím, do kterého se může pustit každý člen rodiny.

bottom of page